Кристалл - это строжайшая форма, но духовный знает, что снежинка, которая тает, она всё та же кристалинка даже в самых бездуховно кипящих мозгах.
Я испугался, когда в первый раз увидел самого себя в человеке, за которого я молился. Я ужаснулся, когда в первый раз увидел тупые шахматные фигурки в группе "молитвенников."
Но тает моя снежинка и слышу я всё более явно: "Не бойся и не ужасайся. Знай, что Я (Господь) -неисправимый фаталист под агонизирующей в огне фатой и верь в Тайну Жениха и Невесты под одним Детским Одеялом."
А вы: "Ой, учёные установили, что растаявшая вода несёт в себе силу и форму снежных кристаллов! Ой, вода из под крана в ночь на рождество обладает тайной!" Но даже в тёплом Израиле никогда не было пастухов в полях ни в декабре, ни в январе. Всё это жестоко перепутано и извращено князем мира этого. Не хвалитесь же ни Субботой, ни Воскресеньем, ни Яичной Пасхой, но встаньте в гончарный круг.
Псалом 118:19 "Странник я на земле, потому и открылось мне верно."
Дорогие читатели! Не скупитесь на ваши отзывы,
замечания, рецензии, пожелания авторам. И не забудьте дать
оценку произведению, которое вы прочитали - это помогает авторам
совершенствовать свои творческие способности
Студентки - Таисия Кобелева У новелі «Студентки» образ Єви-Ніколь і її брата Джеймса, як іноземців, я вибрала не просто так. Кожна людина, стаючи християнином, отримує від Бога якесь завдання, щоб виконати Його план спасіння людства. Іноді людина виконує це завдання далеко віл свого дому. Ніколь не вважала це місто своїм домом назавжди, вони з братом постійно чекали можливості повернутись на Батьківщину. Так само кожен християнин вважає Землю своїм тимчасовим домом. Тут він виконує Божий задум для нього, адже всі люди народились не просто так.\\r\\n В образі Джеймса показаний той старший брат, про якого мріє кожен. Джеймс опікується своєю сестрою і докладає до її навчання чималих зусиль. Він став опорою своїй молодшій сестрі, яка сама б не вижила в чужій країні і чужому місті.\\r\\n Коли Єва познайомила Лізу, а Джеймс Олега, з Богом, вони виконали своє завдання тут і могли повернутись додому.\\r\\n Ліза і Настя на початку твору – символи дівчат, які вважають, що усім для повного щастя, не вистачає бойфренда. Тому вони більше ніяк не могли пояснити веселий настрій своєї сусідки.\\r\\n Ліза – людина, яка шукає сенс свого життя, шукає наполегливо. Будучи на дні відчаю, вона спочатку піддається йому і кидається на Єву з ножем, потім кидає її під машину. Злякавшись свого вчинку, дівчина трішки бере свої відчуття під контроль і зривається на Насті. На самому дні відчаю Бог подав їй свою Руку через пісню, яку вона почула через відкриті вікна Дому Молитви. Там лунала пісня Олександра Бейдика «Отпусти».\\r\\n Настя – образ впертих людей, яким не жаль нікого, крім себе. Однак в кінці твору вона теж приходить до Бога.\\r\\n